Honda Gold Wing

Od svého debutu v roce 1975 je považován za špičku ve světě cestovních motocyklů a jeho legendární odkaz dále pokračuje. Gold Wing nyní přichází s vylepšeným vzhledem, větším prostorem pro přepravu zavazadel (150 L), lepší ochranou proti větru a nepříznivému počasí, inovovaným odpružením pro jistější a pohodlnější jízdu a bezkonkurenčním komfortem pro jezdce i spolujezdce. Na motocyklu se také nachází nový, vestavěný, 80ti wattový stereo systém podporující formáty MP3, WMA a AAC pro maximální zážitek z poslechu hudby při jízdě. O Vaše bezpečí se postará airbag a pro překonávání kontinentů se hodí nainstalovaný navigační systém. Nový Gold Wing je tu pro ty jezdce, kteří se chtějí nechat hýčkat a preferují nejvyšší možný komfort, jaký dnes může motocyklový svět nabídnout.

Nový, vylepšený design.
Šestipolohový nastavitelný přední štít spolehlivě chrání proti větru a nepřízni počasí.
Větší zavazadlový prostor – 150L.
Nový, vestavěný, 80ti wattový stereo systém podporující formáty MP3, WMA a AAC pro maximální zážitek z poslechu hudby při jízdě.
Navigační systém usnadňující orientaci (pouze model s airbagem).
Integrovaný airbag pro maximální pocit bezpečí.
Široká nabídka originálního příslušenství.

Mohlo by vás zajímat...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>