Legendy letos nově nabídnou pavilon motocyklů

Motoristická slavnost Legendy je jednou z největších akcí svého druhu v ČR. V prostorách pražského výstaviště v Holešovicích jsou každý rok vidět nová auta i legendární vozy všech etap vozy historie. A letos konečně přibudou ve větší míře i jednostopé stroje, které dostanou svůj vlastní pavilon. 

Brány Výstaviště Praha v Holešovicích se otevřou o víkendu 27. až 28. května 2023.

Stovky sběratelů a vystavovatelů předvedou své stroje. Podle organizátorů bude k vidění přes 1 000 exponátů a těšit se můžeme i na široký doprovodný program, v rámci kterého se budou na pódiu střídat známé osobnosti motoristického světa.

Velká novinka letošního ročníku bude pavilon motocyklů. Motorky byly vždy součástí Legend, ale dosud spíše okrajovou. Letos dostanou svůj vlastní pavilon o rozloze 2 500 m2 a představí se zde nejrůznějších strojů.

Ze značek, které přivezou na Legendy nové motorky, potvrdilo svojí účast zastoupení Indianu. Chybět nebude ani Ducati, Aprilia, Piaggio, Triumph, Royal Enfield, Moto Guzzi, Zero nebo Jawa. K vidění budou i čtyřkolky a bugyny značek Polaris, Segway, TGB a dalších.

V pavilonu se představí také tři velmi exkluzivní stroje, které v Česku ještě k vidění nebyly. Jednou z nich je originální motorka z královského šampionátu MotoGP, která se koncem sezóny 2021 loučila s Valentinem Rossim. 

Jak v sobotu 27. května, tak i v neděli 28. května začíná slavnost v 9:00. V sobotu je otevřeno až do 20:00, v neděli do 17:00. 

Motoristická slavnost LEGENDY 2023 se bude konat ve dnech 27. a 28. května na Výstavišti Praha – Holešovice. V sobotu od 9 do 20 hodin, v neděli od 9 do 17 hodin. Oficiální cena základní vstupenky je 600 Kč. Zvýhodněná vstupenka pro studenty 15+, seniory 65+ a doprovod ZTP/P stojí 300 Kč. Děti ve věku 6 až 15 let zaplatí symbolických 100 Kč a děti ve věku do 6 let mají vstup zdarma.

Mohlo by vás zajímat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>