Tipy na dárek pro motorkáře

Váháte nad dárkem pro motorkáře? Každému by udělala radost pochopitelně další motorka. Vaše představa dárku se ale dost pravděpodobně pohybuje v nižších částkách. Jaké dárky by tedy mohly motorkáře potěšit? 

darky

Model motorky

Model vlastní motorky by radost mohl udělat. Ostatně kdo by si rád nevystavil svého miláčka doma na poličce? Pokud už nějak vlastní, co takhle darovat skládačku? Z papíru, lega, merkuru, plastu… Mrkněte, kolik je možností. Potěší každého, kdo si rád hraje. 

Nebo model můžete pojmout kreativněji. Motorku lze nechat vypískovat na sklo, nechat natisknout na hrnek nebo tričko. Kreativitě se meze nekladou.

Příslušenství 

Každá motorka toho spoustu potřebuje. Lékárničku, řetěz, kotouč na kolo, kufr, topcase, držák na navigaci… 

Nářadí 

Tady se vstupuje na tenký led, protože každý toho má spoustu. Otázkou je, jak kvalitní a zda má vše potřebné. Nezbývá vám než to zjistit. Kvalitní gola sadu, nebo třeba přehledný kufr na nářadí do garáže se vždy sejde.

Knihy

I když se o motorkářích říká, že žerou děti a jsou děsní asociálové, i mezi nimi se najde dost čtenářů. Přes rok vychází plno cestopisů, jak evropských, tak celosvětových, ve kterém by mohli načerpat tipy na výlet. Hodně cestopisů vydali i Češi. My třeba můžeme doporučit knížky Pavla Suchého, píše čtivě a jeho zážitky z cest za napsání rozhodně stály. 

Stačí zapátrat v paměti, do jaké destinace by se rád podívat ten váš motorkář a podle toho vyberte. Pokud není moc na cestování, pak vybírejte spíše z encyklopedií.

Mimochodem předplatné oblíbeného časopiu taky není špatný nápad…

Vstupenky 

Obráží rád motocyklové veletrhy? Hodně veletrhů nabízí zvýhodněné vstupenky k zakoupení se značným předsthem. Proč mu nevěnovat vstupenky? Nebo poukázku na úhradu vstupenek pro rok 2019?

Když hledáte maličkost

Pokud hledáte opravdu jen maličkost, mohla by se hodit kukla pod helmu. Vyberte takovou, která saje pot, vyhýbejte se tedy umělým materiálům.

Jste motorkáři? Jaký dárek by udělal radost vám? Přispějte do diskuze, třeba ji budou číst i Vaši blízcí. :-)

-MM.

 

Mohlo by vás zajímat...

1 Response

  1. instaanne napsal:

    koupim tatovi tu kuklu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>