Tuningový svátek, driftovací show i přehlídka řady značek aut včetně prémiových: AUTOSHOW PRAHA 2021

Již ve dnech 27. až 29. srpna proběhne 24. ročník automobilové výstavy a příslušenství AUTOSHOW PRAHA 2021. Populární akce představí řadu značek automobilů, a to včetně těch prémiových, ale i zábavu pro širokou veřejnost na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Součástí třídenního programu bude také populární sraz příznivců tuningu Escape6 Meet 2021. Partnerem výstavy je Skupina ČEZ. 

Populární výstava AUTOSHOW PRAHA se pyšní silnou tradicí a také pozicí jednoho z největších autosalonů v České republice. Patří mezi nejkomplexnější události automobilového odvětví a během svého konání prezentuje odborné i široké veřejnosti desítky modelů vozů světových i tuzemských značek. Nejinak tomu bude také letos, kdy se návštěvníci budou moci seznámit s modely od značek Audi, Bentley, Cadillac, Corvette, Dodge, Ferrari, Hyundai, Jaguar, Kaipan, Kia, Lamborghini, Land Rover, Lexus, Maserati, Nissan, Porsche, Ram, Suzuki, Škoda a Toyota.

autoshow 2020

Kromě tradiční přehlídky novinek v halách výstaviště PVA EXPO PRAHA bude připraven také bohatý doprovodný program. „Nejvíce rušno bude v Letňanech v sobotu 28. srpna, kdy se během dne uskuteční populární sraz příznivců tuningu s názvem Escape6 Meet 2021. Sejdou se desítky upravených automobilů té nejvyšší kategorie v České republice. Součástí programu budou zajímavá vystoupení na obřím pódiu a v neposlední řadě také možnost svezení v driftovacích speciálech, supersportovních i běžných sériových automobilech,“ říká ředitelka akce Vanda Petrov.

Sobotní večer přinese zábavnou show, která uvede mistry v driftování, umění kaskadérů, přehlídku závodních aut a pobaví publikum pomocí DJ Lucky Boye a koncertního vystoupení rappera Indyho. 

V neděli se program bude soustředit na sportovní a supersportovní automobily. Jednu skupinu účastníků vytvoří také členové Porsche Classic Clubu Česká republika, kteří na akci představí vozy značky Porsche, a to jak novodobé, tak z nedávné historie.

AUTOSHOW PRAHA zabaví i rodiny s dětmi, pro které bude na akci připraveno mnoho aktivit. Letošní partner doprovodného programu pro ženy a rodiny s dětmi je magazín Žena v autě.cz, na jehož stánku proběhnou soutěže a workshopy na téma správného uchycení dětské autosedačky nebo bezpečného cestování s rodinnými mazlíčky. Chybět nebude ani koutek krásy s ukázkou nejnovějších trendů a možností líčení zdarma od nezávislých kosmetických poradkyň Mary Kay. Vyhrát budou moci návštěvnice také dámské i pánské vůně kosmetické značky Bruno Banani. 

A navíc – exkluzivně bude v prostorách PVA EXPO PRAHA vystaveno šest finalistů dámské ankety AUTO MÉHO SRDCE 2021: HYUNDAI TUCSON, SUBARU FORESTER, OPEL MOKKA, ŠKODA OCTAVIA, BMW 4 a MERCEDES-BENZ GLE.

Podrobnosti o akci na www.autoshowpraha.cz. 

Mohlo by vás zajímat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>