Motosalon 2024 v Brně nabídne všechny hlavní značky

Jarní motocyklová výstava v Brně, známá jako Motosalon, rozšíří svůj rozsah v roce 2024. Z původního jednoho pavilonu P se nyní rozrostla do čtyř hal, zahrnujíc haly P, F, G1 a speciální Burger Arénu. V termínu od 29. února do 3. března 2024 budou haly P a F hostit pestré expozice s nejnovějšími motocykly a příslušenstvím. Ve Zážitkové hale G1 se návštěvníci mohou těšit na jízdu na nových modelech BMW, zatímco v čtvrté hale, známé jako Burger Arena, si mohou vychutnat motorkářské občerstvení.

motosalon

Hlavním tahákem budou samozřejmě nové modely motocyklů, s kompletním zastoupením všech hlavních značek na trhu. Velké expozice představí novinky od Honda, Harley-Davidson, BMW, a dalších. Očekává se česká premiéra několika horkých novinek, včetně BMW R 1300 GS a nového cruiseru BMW R12.

Výstava bude hostit i expozici veteránů, s zajímavým konceptem, kde každý model bude vystaven ve dvou podobách – jednou jako pečlivě renovovaný veterán a podruhé jako torzo nebo vrak. V akci se veteráni představí v rámci „spanilé jízdy“ a závodů na ČZ motocyklech.

Pro návštěvníky připravují pořadatelé také možnost testovacích jízd na nových modelech BMW, včetně možnosti účasti ve veřejných závodech s překážkovou dráhou. Venkovní plochy budou hostit stuntriderské arény, kde se budou předvádět nejlepší stunt jezdci.

Celkový program bude doplněn přednáškami o bezpečné jízdě, ukázkami nových technologií a pódiovým programem včetně festivalu jídla v Burger Areně. Motosalon 2024 slibuje pestrý mix zábavy a informací pro všechny nadšence do světa motocyklů.

TZ

Mohlo by vás zajímat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>