Stovky obytných aut a karavanů pod jednou střechou se sejdou na FOR CARAVAN

Volnost, nezávislost, svoboda. To jsou synonyma pro cestování na motorce, ale i v karavanu nebo obytném autě.

Pokud i vy patříte mezi milovníky takového cestování, nenechte si ujít další ročník veletrhu FOR CARAVAN, který od 8. do 10. března 2019 obsadí letňanské výstaviště PVA EXPO PRAHA. K vidění budou stovky aut včetně těch luxusních, které stojí řádově jako rodinný dům v Praze. Chybět nebudou ani populární vestavby do užitkových aut nebo vybavení pro autokempink a cestování. To vše doplní cestovatelský festival Kolem světa, který vás v sobotu 9. a v neděli 10. března zavede do všech koutů světa.

FOR CARAVAN_foto

Jubilejní desátý ročník výstavy FOR CARAVAN nabídne 3 haly nabité novinkami ze světa nezávislého cestování a kempování. Na své si přijdou jak zkušení nomádi, tak i začátečníci, kteří se na svou první cestu teprve chystají. K vidění budou desítky obytných aut, karavanů a přívěsů všech cenových kategorií. Nakouknout tak budete moci i do těch nejluxusnějších kousků, o kterých třeba jen sníte. Většího zastoupení se letos dočkají vestavby do aut, které se v posledních letech těší čím dál větší oblibě. Na veletrhu tak nebudou ani v roce 2019 chybět významné firmy jako je Caravan Metropol, Blue Rent, HYKRO, FINASO, J.M.Trade nebo Campingworld Neugebauer. Na 800 m2 uvidí návštěvníci přehlídku cenově dostupných přívěsů Hobby, které prodává firma Burimex.

Svůj prostor dostanou i starší modely obytných aut a karavanů. V bazaru karavanů můžete vůz nejen koupit, ale také nabídnout. Chcete se potkat s podobně naladěnými lidmi a užít si s nimi více času? Pak zakempujte přímo na výstavišti v karavanovém městečku.

FOR CARAVAN_retro

Páteční odpoledne bude patřit všem karavanistům. Známá propagátorka kempování a karavaninku Klára Hájek Velinská připravuje blok přednášek. Témata budou zajímavá i pro čistokrevné motorkáře – etiketa kempování, krásy Polska nebo kempování v zimě. V sobotu a v neděli se uskuteční oblíbený cestovatelský festival Kolem světa. O své zkušenosti a zážitky z cest po celém světě se podělí známí i méně známí cestovatelé. Své příběhy si pro sebe nenechá třeba známý cestovatel Jiří Kolbaba. Ani letos nebude chybět unikátní výstava retro karavanů, kterou připravuje Autoklub České republiky. 

Za jedno vstupné (200 Kč na místě, 165 Kč v předprodeji) můžete navštívit i veletrh FOR BOAT. Vstupné na festival Kolem světa: jednodenní 400 Kč, dvoudenní 600 Kč. 

 

Mohlo by vás zajímat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>