Jubilejní Motosalon 2019 je v plném proudu

Areál výstaviště v pražských Letňanech dnes zaplavili první motocykloví fanoušci.

motosalon 2019_entfieldV pořádání Motosalonu se již řadu let střídá Praha s Brnem a do obou měst vždy zavítá přes 60 000 návštěvníků. Očekává se, že letos tomu nebude jinak, vysoké účasti nahrávají i nadprůměrné teploty. 

Na letošní ročník se přihlásilo rekordních téměř 200 vystavovatelů. K vidění tak je na 355 značek.  

Taháků je letos hned několik. Suzuki láká na litrového naháče, který navazuje na 37 let starý model Suzuki Katana. Ducati návštěvníkům představuje nový Hypermotard 950, BMW cestovní enduro F 850 GS Adventure. Harley-Davidson předvádí nejsilnější sériový model FXDR 114. Kawasaki se pyšní novým modelem Versys 1000. 

motosalon 2019_suzuki katana

Akci doprovází bohatý program zahrnující vystoupení kaskadérů nebo setkání se známými osobnostmi. Těšit se můžete na Pepu Sršně, Vandráky Pavla Lišku a Honzu Revaie, Indiho Dokoupila, Pavla Kejmara, Veroniku Hankocyovou a řadu dalších. V sobotu proběhne vyhlášení titulu Motocykl roku 2019.

motosalon_2019_1

Jubilejní desátý ročník veletrhu Motosalon přináší nově možnost uložit si informace o motorkách a čtyřkolkách do vašich mobilních zařízení prostřednictvím aplikace BVV Trade Fairs. Aplikace umožňuje vrátit se k vystavovaným exponátům i po skončení veletrhu.

motosalon 2019_navstevnost

Denní vstupné je na místě 200 Kč, v sobotu, kdy se očekává největší příliv návštěvníků 250 Kč. Vstup můžete zajistit i online z pohodlí domova. Kompletní informace o veletrhu zde

Mohlo by vás zajímat...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>