Testovací akce motocyklů se vrací již popáté

Již popáté se mohou všichni milovníci rychlých strojů na dvou kolech těšit na MOTO TEST CAMP, jedinečnou testovací akci motocyklů v České republice. Stejně jako tři předešlé ročníky se i ten letošní koná v areálu Automoto klub Soběslav v jižních Čechách. Registrovaní návštěvníci si mohou ve dnech 20.–21. května na jednom místě vyzkoušet a porovnat jízdní vlastnosti téměř stovky motocyklů velké většiny světových značek. K tradičním účastníkům, jako jsou Aprilia, CFMOTO, Ducati, Honda, Indian, Jawa, Moto Guzzi, Piaggio, Royal Enfield, Triumph, Vespa či Yamaha se letos poprvé připojí i značka Suzuki.

“S každým dalším ročníkem akce sledujeme nárůst počtu registrovaných návštěvníků i testovacích strojů. Ohlasy máme skvělé,” říká Jiří Štefl z pořadatelské agentury AŇO AGENCY.  “Atmosféra je opravdu jedinečná stejně jako koncept akce samotné. Každý motorkář rád sleduje novinky, rád se kochá designem, ale to hlavní je možnost stroj pořádně projet. A úplně nejlepší je vyzkoušet a porovnat motorky různých značek v různých jízdních režimech a nastaveních na dostatečně dlouhém okruhu. Bezprostředně za sebou,” shrnuje základní myšlenku MOTO TEST CAMPU Jiří.

Každý účastník, který zaplatí registrační poplatek 3.500 Kč si může zarezervovat tři různé motorky pro tři jízdy dle svých preferencí a dostupnosti. Poplatek pokrývá zapůjčení motorky včetně benzínu. Další jízdy nad rámec tří garantovaných bude možné dohodnout přímo na místě dle dostupnosti a podmínek jednotlivých značek. Při nedostupnosti některé z testovacích motorek (např. při poškození nebo v případě nevhodných povětrnostních podmínek pro tento typ stroje) budou jízdy přeloženy na jinou z dostupných modelů a nerezervovaný čas.

Nezapomeňte s sebou:

občanský průkaz
řidičský průkaz sk. A bez omezení kW
vlastní helmu a rukavice
uhrazený registrační poplatek 3.500 Kč
kauci ve výši 20.000 Kč (lze blokovat na platební kartě)

-TZ-
foto: Nick Fewings, unsplah

Mohlo by vás zajímat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>