Dvakrát odložené osmnácté výročí srazu motocyklů BMW se letos uskuteční! 

BMW Motorrad Days 2022 se uskuteční o víkendu od 2. do 3. července. 

Ovšem pozor, pokud už v hlavě začínáte plánovat zastávky na oblíbených benzínových pumpách cestou do Garmisch-Partenkirchenu, plánujete zbytečně. 

Akce se totiž přesouvá do Berlína! Přesun se měl uskutečnit již vloni, avšak kvůli pandemické situaci byl BMW svátek zrušen a stěhování tak proběhne až letos. 

Proč Berlín? 

Dalo by se říct, že se tak motoyckly podívají domů. V metropoli se totiž vyrábějí již od roku 1969. Organizátoři dodávají, že město nabízí hodně vyžití, zábavy, kultury a širokou škálu výletů po okolí. 

Jaký bude program?

Dle vyjádření organizátorů bude program podobný jako dříve. K vidění budou nové stroje i veteráni, kaskadéŕi, trialisté či motokros. K dispozici budou testovací jízdy, offroadové i silniční výlety. Těšit se můžeme i na doprovodný program v podobě cestopisných dokumentů, přednášek či na účast jezdců superbikového týmu BMW. Vůbec poprvé se v rámci BMW Motorrad Days budeme moci podívat na to, jak se motocykly ve slavné berlínské čtvrti Spandau vyrábějí.

Takže kdy a kde?

BMW Motorrad Days 2022 se uskuteční v termínu od 2. do 3. července v Letní zahradě na berlínském výstavišti. 1. července na témže místě proběhne festival Pure & Crafted. Vstupenky jsou v předprodeji na sobotu (10 €) či neděli (5 €), nebo na celý víkend za 12 Eura. 

-VE-
piqsel.com

Mohlo by vás zajímat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>