Legendy 2024 nabídnou i letos plnou halu motocyklů

Připojte se k nám na nezapomenutelnou motoristickou slavnost Legendy. Akce přinese více než 1 000 exponátů, včetně automobilů a motocyklů, které na silnicích jen tak nepotkáte.

Přes 750 soukromých majitelů přiváží své lahůdky, takže se jich prosím nedotýkejte, jsou určeny pouze k obdivování. Celý den budete mít plný objevování, obdivování, inspirace a zábavy. Poznáte automobilové a motocyklové novinky a někteří zavzpomínají na své dětství u historických vozidel. 

Hlavním tématem roku 2024 je velká přehlídka anglických značek, kde se představí Mini, LandRover, Lotus, McLaren, Bentley, Rolls-Royce a další.

Velký Pavilon motocyklů představí desítky motocyklů od zvučných značek jako Indian, ZERO, Polaris, Royal Endfield, DUCATI, MOTOMORINI, BIMOTA, VYRUS, Brough Superior, NORTON, JAWA, Zontes, ASP Group, SEGWAY, APRILIA, PIAGGIO a mnoho dalších. Nečekejte a přijďte si užít den plný adrenalinu, skvělého zážitku a motorkářské vášně!

Nezapomeňte navštívit také úžasnou show freestyle motocrossu s legendárním českým jezdcem Petrem Pilátem a jeho mladými jezdci. 

Zapište si do kalendáře 1. – 2. června 2024 – Výstaviště Praha – Holešovice.

Veškeré informace najdete na www.legendy.cz.

-TZ-

Mohlo by vás zajímat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>