Vydejte se pro vysněný karavan, loď nebo cestovatelské rady do pražských Letňan

V termínu 18. až 20. března nabídne nespočet možností kam si zajet pro inspiraci, cestovatelské rady, nákup obytného vozu, karavanu nebo třeba lodi výstava obytných automobilů a karavanů FOR CARAVAN, která se koná v souběhu s výstavou lodí a vodních sportů FOR BOAT. Nadšenci i začátečníci se mohou přijít inspirovat na jedinou událost svého druhu u nás na letňanské výstaviště PVA EXPO PRAHA.

cestovani_karavan_nomad

Po loňském mimořádném podzimním ročníku, který potvrdil stále rostoucí popularitu těchto odvětví, se oblíbená dvojice událostí FOR CARAVAN a FOR BOAT opět bude konat ve svém tradičním březnovém termínu. Návštěvníci uvidí to nejlepší ze světa nezávislého cestování, poslechnou si rady a tipy zkušených cestovatelů a prohlídnou si produkty nejvýznamnějších značek.

Výstava FOR CARAVAN obsáhne také letos komplexní tématiku karavaningu včetně potřeb a vybavení. A kdo bude chtít, může přímo z letňanského výstaviště odjet se svým vlastním vozem, který si vybere na bazaru karavanů. Ten se bude konat na venkovní ploše před Vstupní halou I výstaviště PVA EXPO PRAHA během celého konání akce.

Setkání s cestovateli

Kromě prezentací novinek a trendů bude pro návštěvníky připraven i bohatý doprovodnýprogram. V pátek 18. března nabídne přednášky o cestování obytným autem, program CKTRAVEL AMERICA zase seznámí návštěvníky s tematikou cestování karavanem na Floridě. O víkendu pak proběhne cestovatelský festival KOLEM SVĚTA. Přinese nejzajímavější poznatky a rady od cestovatelů, dobrodruhů, fotografů, digitálních nomádů či poutníků, kteří představí země všech kontinentů v rámci svých komentovaných projekcí.

Největší firmy z oboru se představí také v rámci veletrhu FOR BOAT, jediné specializované výstavy lodí a vodních sportů v ČR, jejímž odborným garantem je Asociace prodejců lodí. Ani zde nebude chybět bazar lodí, kde si budou moci vybrat návštěvníci z mnoha modelů.

Aby byla cestovatelská nomenklatura opravdu kompletní, premiérově se k veletržnímu dvojlístku FOR CARAVAN a FOR BOAT přidá i 30. ročník mezinárodních veletrhů cestovního ruchu a regionální turistiky HOLIDAY WORLD & REGION WORLD. Ty přináší aktuální nabídky zájezdů do celého světa od desítek cestovních kanceláří a agentur.

Nejvýznamnější událost cestovatelského odvětví si navíc již mohou dopřát všichni zájemci.Veletrhy jsou přístupné bez prokazování bezinfekčnosti týkající se koronaviru. I bez kontrolcertifikátů však zůstávají akce v PVA EXPO PRAHA bezpečným místem, kde organizátoři dbají na zvýšenou hygienu, dezinfekci či rozestupy účastníků. Více na www.forcaravan.cz a www.forboat.cz.

Mohlo by vás zajímat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>