Levné způsoby, kterými zlepšíte vzhled svého auta

Pokud toužíte po tom, aby vaše auto vypadalo lépe, a přece nemáte příliš mnoho financí na tento účel, nemusíte zoufat. Existují i levnější možnosti, než je například návštěva lakovny, která vám renovuje celý lak auta. Tak například poklice na kola jsou věcí, kterou zvenčí uvidíte, přitom ale nestojí tolik. Rozhodně ale nepatří mezi jediné způsoby, jak na to. 

Poklice

Poklice stojí jen pár korun, přitom mají ale nejenom estetickou, ale také bezpečnostní funkci. K dispozici jsou poklice, které si můžete koupit v retro stylu, sportovním či moderním. A vždy se to odrazí na celkovém exteriéru vašeho vozu. Poklice vybíráme podle velikosti kol, nebo také podle značky, například poklice Passat, Škoda a podobně. Pro jejich dlouhodobě krásný vzhled je třeba je pravidelně čistit a snažit se parkovat svědomitě.

Gumové koberečky

Pokud máte uvnitř svého auta koberce, které jsou již opotřebované, můžete toto jednoduše napravit koupí nových koberců. Ty se prodávají textilní nebo gumové – je jen na vás, do kterých investujete. Gumové jsou méně náročné na údržbu a mohou mít i delší životnost. Na druhou stranu textilní koberce zase mohou lépe vypadat. Můžete si nechat vyrobit koberce na míru nebo je taktéž koupit podle značky a typu vašeho vozu.

Potahy

Také sedadla mohou časem jevit známky opotřebení. Není nic jednoduššího, než koupit si potahy, které případné nedostatky skryjí. Výhodou potahů je také to, že je jednou za čas můžete sundat a jednoduše vyprat v pračce, na místo nepříjemného drhnutí přímo v interiéru vašeho vozu. I toto je velmi jednoduchá možnost, jak můžete renovovat vzhled svého auta. Koupit je můžete na základě naměřených rozměrů, nebo zase podle značky a typu vašeho vozidla. V některých případech můžete investovat také do takových potahů, které se budou vyhřívat. To vám může cestovaní ještě navíc zpříjemnit.

Zdroj obrázku: socrates471 / Shutterstock.com

Mohlo by vás zajímat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>